România a achiziționat mai mult vaccin decât avea nevoie. Ce spune Alexandru Rogobete
În cadrul unei conferințe de presă, Alexandru Rogobete, ministrul Sănătății a explicat faptul că țara noastră a achiziționat mai mult vaccin anti-COVID-19 decât era necesar. „”Nu vreau să zic că…













