Ministrul Sănătății: Cea mai periculoasă adicție, spațiul virtual
Invitat la evenimentul „România în Lumină”, organizat la Palatul Cotroceni și care a avut ca temă „Adicțiile în rândul copiilor și adolescenților”, Alexandru Rogobete, ministrul Sănătății, a atras atenția cu…



